Adanadaki Kamp Alanları

Ücretsiz Kamp Alanları; Körkün Kanyonu Kamp Alanı Yerköprü Kanyonu Kamp Alanı Çakıt Vadisi Kamp Alanı Dokuzoluk Kanyonu Kamp Alanı Kapıkaya ...

Ücretsiz Kamp Alanları;
 • Körkün Kanyonu Kamp Alanı
 • Yerköprü Kanyonu Kamp Alanı
 • Çakıt Vadisi Kamp Alanı
 • Dokuzoluk Kanyonu Kamp Alanı
 • Kapıkaya Kanyonu Kamp Alanı
 • Bahçecik Piknik ve Kamp Alanı
 • Örcün Kamp Alanı
 • Yumurtalık Belediyesi Gençlik Kamp Alanı
 • Çukurova Üniversitesi Kamp Alanı
 • DSİ – Çamlık Piknik ve Kamp Alanı

Ücretli Kamp Alanları;
 • Yumurtalık Lagünü Milli Parkı Kamp Alanı
 • Yılmaz Kamping
 • Medcezir Kamping
 • Karataş Kumluk Tabiat Parkı Kamp Alanı
 • Magarsus Kamping
 • Belemedik Tabiat Parkı Kamp Alanı
 • Toprak Kamping
 • Prodoss Kamp Alanı

Ücretsiz Kamp Alanları;

Körkün Kanyonu Kamp Alanı; Karaisalı / ADANA


Karaisalı ilçesine 6 km uzaklıkta yer alan körkün kanyonu tüm kamp severleri ilgisini çekecek niteliktedir. Kanyon içerisinde bulunan körkün ırmağı Seyhan nehri ile birleşmektedir. Görkemli ağaçlar arasında dere kısında kuş sesleri ile birlikte kamp yapacağınız bir alan bulunmaktadır. Cadırınızı istediğiniz yere kurup kamp yapma özgürlüğüne sahip olacaksınız. Fakat belirmemiz gerekeir ki kamp yapacağınız yerde hiç bir tesis bulunmamaktadır. Bu yüzden kamp yapmadan önce kişisel ve yeme içme ihtiyaçlarınızı mutlaka yanınızda getirmelisiniz. Kamp yapacağınız alandan hiç bir ücret talep edilmemektedir.


Yerköprü Kanyonu Kamp Alanı; Karaisalı / ADANA

Yerköprü kanyonu Karaisalı ilçesine 10 km uzaklıktadır. Yeşilin tüm tonlarını bulabileceğiniz kalyon sizi kendisine hayran bırakacak niteliktedir. Cadırınızla kamp yapacağınız temiz ve sakin bir kamp alanıdır. Dere kenarında huzur bulacağınız alanlarda bulunmaktadır. İhtiyaçlarınızı karşılayacak her hangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu yüzden kamp yapmadan önce şehir merkezinden tüm kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamanız gerekmektedir. Kamp ücreti talep edilmemektedir.


Çakıt Vadisi Kamp Alanı; Pozantı / ADANA

Çakıt Vadisi etrafı dik dağlarla çevrili olan doğa harikası bir kamp alanıdır. Yeşilin tüm renklerine sahip vadide doğa ile iç içe olmak siz kamp severleri büyüleyecek. Vadinin tam ortasından geçen yeşil suyun sesi eşliğinde kamp yapabilir çadır kurabilirsiniz. Kamp yapmak için hiç birücret talep edilmemektedir Kamp yapmadan önce yeme içme ihtiyaçlarınızı şehir merkezinden karşılamanız gerekmektedir.Çünkü kamp alanı yakınlarında hiç bir tesis bulunmamaktadır.


Dokuzoluk Kanyonu Kamp Alanı; Karaisalı / ADANA

Karaisalı ilçesinde bulunan kanyon aynı zamanda bir piknik alanıdır. Hafta sonları kalabalık olsa da hafta içleri sakinliğin tadını çıkarmak isteyen kamp severler için ideal bir alan olmaktadır. kamp yapmasanız bile kanyonun muhteşem görüntüsü bile görmek yetecektir.Doğa yürüyüşleri yapacağınız alanlar mevcuttur. Fakat ihtiyaçlarınızı karşılayacak tesis bulunmamaktadır.Bu yüzden şehir merkezinden ihtiyaçlarınızı mutlaka karşılamalısınız. Her hangi bir ücret talep edilmemektedir.

Kapıkaya Kanyonu Kamp Alanı;

Kapıkaya Kalyonu Karaisalı ilçesine 6 km mesafede yer almaktadır. Çeşitli bitkiler eşliğinde kamp yapabileceğiniz şahane bir kamp yeridir. Zemin taşlık olduğu için kamp kurarken dikkat etmeniz gerekmektedir. Doğa ile iç içe yürüyüşler yapacağınız yolları mevcuttur. Kamp ücreti talep edilmemektedir. Kamp içinde tesis olmasa da kampa çok yakın ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız bir tesis bulunmaktadır.


Bahçecik Kamp Alanı; Karaisalı / ADANA

Sakinlik ve sessizlik arayan kamp severle için biçilmiş kaptan olacak bir kamp alanıdır. Doğanın tadını çıkartabileceğiniz muhteşem şelale eşliğinde kamp yapacağınız yegane yerlerden birisidir.
Belediyeye ye ait kamp alanları da bulunmaktadır. Ağaçların gölgesinde kamp yapmak siz kamp severlere huzur ve mutluluk verecek. Fakat kamp yapmadan önce kişisel ihtiyaçlarınızı yanınızda getirmeniz gerekmektedir. Çünkü kamp alanında tesis bulunmamaktadır. Kamp alanı için ücret alınmamaktadır.


Örcün Kamp Alanı; Çukurova / ADANA

Örcün kamp alanı, Seyhan ve Çatalan Barajı’nın aralarındaki çay yakınında bulunan bir yerdir. Çay ve orman manzarası eşliğinde sakin bir kamp  yapacağınız için ideal bir yer. Yakınında market bulunan alanda tuvalet ve duş ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir tesis bulunmamaktadır.


Yumurtalık Belediyesi Gençlik Kamp Alanı; Yumurtalık / ADANA

Yumurtalık Belediyesi Gençlik Kampı, sahil kenarında bulunan bir kamp alanıdır. Kamp alanı içerisinde barakalar ve çadır alanları bulunmaktadır. Kamp alanından hiç bir ücret talep edilmemektedir. Sakinlik içinde konaklayacağınız bir alternatif olacaktır. Kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tesisler bulunmaktadır.


Çukurova Üniversitesi Kamp Alanı; Yumurtalık / ADANA

Yumurtalık ilçesinde yer alan kamp alanı Çukurova Üniversitesine ait bir alandır. Issız ve sakin bir kamp alanı arayanlar için ideal bir yer. Sakinlik arayanlar için bir alternatif olabilir. Ateş yakabilir, kumsalda kamp kurabilirsiniz. Kamp ücreti talep edilmemektedir. Kamp yapmadan önce ihtiyaçlarınızı mutlaka yanınızda getirmelisiniz.


DSİ – Çamlık Kamp Alanı;

Seyhan’ın Yüreğir bölgesinde, Devlet Su İşleri’ne ait bir araziye kurulan kamp alanı şehir merkezine oldukça yakın bir konumdadır. Kamp severler tarafından oldukça rağbet görmektedir. Uzun ağaçların arasına kurulmuş alanda mangal, piknik masaları ve çadırlar için bölümler bulunmaktadır. Sakinlik arıyorsanız tercih etmemelisiniz. Kamp alanını ücretsizdir. Yakın çevrede alışveriş yapabileceğiniz marketler mevcut.


Ücretli Kamp Alanları;

Yumurtalık Lagünü Milli Parkı Kamp Alanı; Yumurtalık / ADANA

Kamp Ücreti: Şahıs 4 TL, öğrenci 2 TL, bisiklet 4 TL, motosiklet 6 TL, otomobil ve kamyonet 12 TL, minibüs 36 TL, midibüs 60 TL, otobüs 108 TL, çadır konaklama 14 TL, karavan konaklama 20 TL ve misafirhane konaklama 20 TL.


Yılmaz Kamping; Yumurtalık / ADANA

Kamp Ücreti: Çadır konaklama 50 TL.


Medcezir Kamping; Ymurtalık / ADANA

Kamp Ücreti: Çadır konaklama 100 TL, klimasız bungalov konaklama 130 TL, klimalı bungalov konaklama 150 TL ve VIP bungalov konaklama 170 TL.


Karataş Kumluk Tabiat Parkı Kamp Alanı; Karataş / ADANA

Kamp Ücreti: Şahıs 4,5 TL, öğrenci 2,5 TL, bisiklet 4,5 TL, motosiklet ve ATV 6,5 TL, otomobil, kamyonet ve pikap 13 TL, minibüs 40 TL, midibüs 67 TL, otobüs 121 TL, çadır konaklama 25 TL ve karavan konaklama 100 TL.


Magarsus Kamping; Karataş /  ADANA

Kamp Ücreti: Çadır konaklama 30 TL.


Belemedik Tabiat Parkı Kamp Alanı; Pozantı / ADANA

Kamp Ücreti: Şahıs 5 TL, öğrenci 2,5 TL, bisiklet 5 TL, motosiklet 10 TL, otomobil ve kamyonet 15 TL, minibüs 45 TL, midibüs 80 TL ve otobüs 135 TL.


Toprak Kamping; Yumurtalık / ADANA

Kamp Ücreti: Çadır konaklama 65 TL


Prodoss Kamp Alanı; Çukurova / ADANA

Kamp Ücreti: Çadır konaklama 50 TL.

YORUMLAR

Bize kripto varlık yoluyla destek olmak isterseniz, adreslerimiz aşağıda listelenmiştir.

-Bitcoin(BTC)- 39YhAA5JRjgZkwQfsQhH1RoY8f8ryQzC38

-Ethereum(ETH)- 0xc77e4df86b438a6f147b007bc15856a53cd6a21d

- Doge(DOGE)- D9P3ixNu419rXmhzbbvBiwqnCATj2ok7LC

-Ripple(XRP)- rHWcuuZoFvDS6gNbmHSdpb7u1hZzxvCoMt (Tag: 818975 )
Ad

Astrolojik Bilgiler,23,Atasözleri Sözlüğü,42,Batıl İnançlar,12,Botanik Bahçe,40,Buluşlar,15,Cennet Vatan,51,Deyimler Sözlüğü,44,Dini Bilgiler,51,Dünyadaki İlkler,27,Dünyadan Sırlar,23,Dünyanın Enleri,49,Enteresan Olaylar,26,Fallar Tarotlar,10,Farklı Canlılar,67,Faydalı Bilgiler,67,Foto Galeri,44,Gezilecek Yerler,29,Hiç Bilmediklerimiz,46,İcatlar Mucitler,32,İlginç Bilgiler,74,İsim Sözlüğü,26,Kainatın Gizemleri,10,Kehanetler,8,Kimdir,46,Kültür Mirasları,10,Müzik Aletleri,12,Neden,25,Nedir,67,Otomobil Dünyası,8,Pratik Bilgiler,9,Rekorlar,11,Rüya Tabirleri,29,Sağlıklı Yaşam,65,Sırlar Gizemler,22,Sözler Mesajlar,12,Sözlükler,7,Şifalı Bitkiler,77,Şifalı Taşlar,37,Tarihi Bilgiler,63,Taşıtlar Alemi,21,Tekne Karavan,125,Yanlış Bildiklerimiz,16,Zeka Soruları,14,Ziyaretçiler,17,
ltr
item
Bunu Biliyor muydunuz ?: Adanadaki Kamp Alanları
Adanadaki Kamp Alanları
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiNcqwNmq7-S3Hhv6_x6HN6x_xZQXPyC0qUVPb0tzVchdN64qySHux342QJOu0KT3FY2MI_Sby72hh-wnMIymnytnYm_qkEonPoKKZGKGTu3L8vRdhPI3h6nDATsX71fSJys6dkpMbCr2E/s640/adana+kamp+alanlari.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiNcqwNmq7-S3Hhv6_x6HN6x_xZQXPyC0qUVPb0tzVchdN64qySHux342QJOu0KT3FY2MI_Sby72hh-wnMIymnytnYm_qkEonPoKKZGKGTu3L8vRdhPI3h6nDATsX71fSJys6dkpMbCr2E/s72-c/adana+kamp+alanlari.jpg
Bunu Biliyor muydunuz ?
https://www.bunubiliyormuydunuz.com/2020/08/adanadaki-kamp-alanlar.html
https://www.bunubiliyormuydunuz.com/
https://www.bunubiliyormuydunuz.com/
https://www.bunubiliyormuydunuz.com/2020/08/adanadaki-kamp-alanlar.html
true
8184004074410021001
UTF-8
Yüklenen Tüm Sayfalar Hiçbir şey bulunamadı TÜMÜNÜ GÖR Devamını Oku Cevap Cevabı iptal et Sil By Ana Sayfa Sayfalar Yayınlar Tümünü Gör SİZİN İÇİN ÖNERİLER Başlık ARŞİV ARA TÜM YAYINLAR bunubiliyormuydunuz içinde arama sonucunuz bulunamadı Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 dkönce $$1$$ minutes ago 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadam daha önce İzleyiciler Takip et Bu Premium İçerik Kilitli Açmak için adım 1: Sosyal bir ağda paylaşın Açmak için adım 2: Sosyal ağınızdaki bağlantıya tıklayın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm Kodlar Panoya Kopyalandı Kodları / metinleri kopyalayamıyorsanız, lütfen kopyalamak için [CTRL] + [C] (veya CMD + C tuşlarına) basın